Високоякісна
зернова продукція

Наша Спеціалізація

Сільгосп база Степок,
пл. 36 тис. м2

Технологія

Працюємо на високоя-
кісних чорноземах

Продукти

Досвідчений польський
керуючий персонал

Колектив

Про нас

Фірма орендує понад 6 000 га орних ґрунтів чорнозему першого класу. Планується подальше розширення площі до 10 000 га.


До складу майна входить також аграрна база площею 13 га та понад 35 000 м2 складських приміщень і господарських будівель, а також сучасне устаткування для вирощування, посіву і догляду за рослинами.


Діяльність підприємства Роль-Поль полягає у вирощуванні пшениці, кукурудзи, соняшника, сої. Отримана продукція реалізується торговим мережам на території України, а також місцевим оптовим покупцям.


Вирощування відбувається на базі посівного вітчизняного а також імпортованого матеріалу найвищої якості.
Процес контролюється кваліфікованими інженерськими кадрами згідно зі стисло визначеними процедурами, що відповідають найвищім міжнародним стандартам.


Завдяки цьому ми можемо запропонувати продукти найвищої якості, екологічно чисті і корисні.
СТОВ «Роль-Поль» є одним з найбільших працедавців в районі. Додатково Фірма в своїй діяльності підтримує місцеву громадськість, виступає спонсором культурних заходів, фінансує освітні заклади, а також впроваджує інвестиції в області інфраструктури району.

ХОЛДИНГОВА ГРУПА NORBLIN - це польський приватний інвестиційний фонд, що діє на ринку комерційної і житлової нерухомості, а також інвестує в нетипові проекти високого ступеня повернення капіталу, так зв. venture capital. Сьогодні до складу Групи входить декілька фірм спеціального призначення, а також кілька холдингових товариств, що ведуть діяльність не тільки у Варшаві, але також в інших регіонах Польщі і поза її рубежами.


Марка Norblin існує на ринку понад 200 років і асоціюється з довірою і солідністю. Холдингова Група Norblin забезпечує своїм товариствам, незалежно від заангажованих ресурсів, додану вартість у формі доступу до спеціалізованої інформації, а також розвиненої фінансової інженерії.

Детальніше про Холдингову Групу Norblin на www.norblin.eu

 

Про насПро нас

Copyright © ROL-POL 2009. Всі права захищені.